Avatar

Bymek

Weteran

Wczoraj, 12:04
292 14
18.11.2018
Nie określono

Informacje

Media społecznościowe
Facebook YouTube
Grupa użytkownika: Weteran
Dołączył: 18.11.2018
Spędzony czas online: 1 tydzień, 4 dni, 17 Godzin
Poleconych użytkowników: 1
E-mail: Wyślij e-mail do użytkownika Bymek
Miejscowość: Gniezno

Znajomi

Gablota nagród - Bymek

Kawałek tygodnia02.01.2019 o 08:54
Kawałek tygodnia Kawałek tygodnia

Aktywność użytkownika

MONTUJE EKIPE!

Wczoraj, 07:31 Odpowiedzi: 5
Nie chcę cię demotywować, ale forum to nie Łazarz, nie ożyje xD

Kamerzysta lepszy od Gedza i BonSoul

20.09.2019, 22:54 Odpowiedzi: 15
(20.09.2019, 22:03)AlexSosa napisał(a):
(20.09.2019, 18:40)Bymek napisał(a): Pewnie zaraz miłościwie panujący nam Palec wygłosi przemówienie dlaczego kamerzysta to nie rap, ale jego banda noskilli to już hyp hap pełną parą xD Swoją drogą wymyśliłem taki żart jak to pisałem, uwaga:
Dlaczego Paluch nie może ugryźć jabłka?
Bo nie ma ani dwójek ani trójek 
HaHa

Ty serio uważasz, że Kamerzysta ma większego skilla niż np. Gedz? Big Grin

Z mojej wypowiedzi wynika tylko tyle że Paluch i reszta BORu to łaki xD Mówię tylko o tym że zachowujecie się jak dzieci albo jak kasztany pokroju Diox czy Peja gdy newschoolowa wchodził do polski xD Dla was kamerzysta na olisie jest takim samym pzypałem jak dla mnie np Paluch. Tylko że ja mam w piździe to zestawienie, bo decyduje o nim ilość sprzedanych płyt a jak wiadomo gdyby ludzie nie byli idiotami to w Polsce nie rządził by PiS a żelki lukrecjowe byłyby na propsie. Z resztą o tym jak "poważne" jest to zestawienie już Mielon kiedyś nawijał że połowa sceny wie jak działa olis i jeśli jest się legalnym raperem i nie ma się złota to znaczy że wytwórnia tnie w chuja na promocji xD Podsumowując, gdybym miał dawać jebanie o to że dzieciaki kupują gówniane płyty, to musiałbym stać co wieczór pod żabką na mojej ośce i bić gówniarzy puszczających "ona by tak chciała"  z jbl'ków

Peja/Slums Attack - G.O.A.T. (prod. Magiera)

20.09.2019, 22:44 Odpowiedzi: 10
(20.09.2019, 21:59)AlexSosa napisał(a):
(20.09.2019, 21:28)Bymek napisał(a): Jeśli uważasz że treść i forma idą rzadko w parze to świadczy o tym że znasz tylko chujowych raperów xD Znam dziesiątki raperów którzy bardzo zgrabnie łączą/yli treść i formę bo tylko takiech raperów słucham. Jeśli ktoś tego nie umie zrobić to nie jest raperem. Z resztą ciężko ocenić czy treść jest dobra bo 70% forumowiczów spropsowałoby tekst który dla mnie i paru innych osób byłby litanią truizmów i gówna więc lepiej albo łączyć treść i formę albo skupić się tylko na formie.

No, przez 19 lat słuchania rapu poznałem tylko chujowych raperów Wink ja słucham takich, którzy do mnie przemawiają swoimi tekstami, stylem, czy przekazem, z którymi mogę się w jakimś stopniu identyfikować. Nie liczę im wielokrotnych, przyspieszeń itp. bo jeżeli coś mi siedzi to takie szczegóły mają dla mnie drugorzędne znaczenie. Gdybym miał się skupiać na każdym szczególe to nie czułbym żadnej przyjemności ze słuchania muzyki.

Najwyraźniej zmarnowałeś 19 lat xD moim zdaniem gry słowne to nie jest jak mówisz "szczegół". Fo egzampl, wcześniej wspomniana płyta pejii, słucham jej bo czuję sentyment ale gdyby ktoś stworzył ją teraz to powiedziałbym że to gówno. Płyty Dinala (zarówno żółta jak i kaseta demonstracyjna) to są nagrania które słucham i po latach odkrywam nowe znaczenia tekstów. To stanowi o sile takiego rapu. Muzyką którą można interpretować różnie na przestrzeni lat, teksty które z tobą dorastają i gdy ty dorastasz i pozyskujesz coraz więcej informacji w szkole, czytając książki, oglądając filmy, zaczynasz kminić kolejne linijki inaczej niż kminiłeś to wcześniej. Numery takiego łony w których pointa nadal powoduje ten sam banan na ryju mimo że też "koniec żartów" ma 18 lat. Wersy takiego Peerzeta gdzie zapierdoli pozwórnym w wersie z niebanalnym porównaniem to po prostu kopara opada. To są sklisy i to nie są szczegóły, zwłaszcza że już dawno tekst rapowy nie może być bez tego ciekawy. W rapie zostały poruszone już chyba wszystkie tematy i jedyny sposób żeby tekst był ciekawy to właśnie technika i liryka.

Peja/Slums Attack - G.O.A.T. (prod. Magiera)

20.09.2019, 21:28 Odpowiedzi: 10
Jeśli uważasz że treść i forma idą rzadko w parze to świadczy o tym że znasz tylko chujowych raperów xD Znam dziesiątki raperów którzy bardzo zgrabnie łączą/yli treść i formę bo tylko takiech raperów słucham. Jeśli ktoś tego nie umie zrobić to nie jest raperem. Z resztą ciężko ocenić czy treść jest dobra bo 70% forumowiczów spropsowałoby tekst który dla mnie i paru innych osób byłby litanią truizmów i gówna więc lepiej albo łączyć treść i formę albo skupić się tylko na formie.

Pamiątka po Chadzie

20.09.2019, 18:46 Odpowiedzi: 7
Masz rację rapowy Kamil. Cytując klasyka "wyszła tu pewnie niedojrzałość emocjonalną z mojej strony". Proponuję bany za śmianie się z Chady, Magika i papieża.

WRZUCAM CHLEB DO PIWNICY INACZEJ NIE WYSTYGNIE
ZROZUMIE TEN KTO 5 KILO CHLEBA DŹWIGNIE

Sygnatura użytkownika Bymek

"Tym nowym kotom sprzedałbym buty jak Deichmann"