Avatar

Marcel

Nowicjusz

Wczoraj, 14:40
45 3
30.09.2019
ukryto (27 lat)

Informacje

Media społecznościowe
Grupa użytkownika: Nowicjusz
Dołączył: 30.09.2019
Spędzony czas online: 19 Godzin, 13 Minut, 35 Sekund
Poleconych użytkowników: 0
E-mail: Wyślij e-mail do użytkownika Marcel

Znajomi

Brak

Gablota nagród - Marcel

Ten użytkownik aktualnie nie posiada żadnych nagród.

Aktywność użytkownika

Kartky Balboa

13.11.2019, 15:09 Odpowiedzi: 40
Ogólnie popierdolona ta sytuacja max. Wygląda na to, że są siebie warci. Kartky nawet nie zaprzeczył, że uderzył kobite, tylko przeprosił za przemoc słowną i że odjebał szajs, a temat przemocy fizycznej sprytnie ominął. Nie bronie ani jego, ani jej, ale racje z reguły zawsze przecinają się gdzieś w połowie. Wydaje mi się, że albo dowiemy się czegoś jak poleci (niby) jakiś pozew od poprzedniczek rapera i rozstrzygnie to sąd, albo to wszystko przycichnie a zyska na tym sam Kartky.

Swoją drogą baby z borderem to najgorsza kapa, jaka może być (z autopsji) i na prawdę mogą odpierdalać grube akcje i poryć czerep, jednakże dla mnie te filmiki z tego całego zajścia są tak śmieszne, że chuj boli...

Brak Czasu.

08.11.2019, 12:50 Odpowiedzi: 11
Oooo taaak... Najtrudniej zrobić ten pierwszy krok po jakiejś większej czy mniejszej stagnacji. Nienawidzę się za to, że nie umiem rozgospodarować czasu tak, aby było najlepiej na tworzenie czegokolwiek. Najgorsze jest to, że właśnie w takim momencie teraz się znajduję, miejscówka na nagrania na chwilę obecną jest niedostępna, naszło trochę zmartwień i już, kurwa, zamknięty, już się "nie chce". Spróbuje pewnych nawyków nauczyć się "pomimo", niestety, dużo więcej trzeba zrobić "powtórzeń" żeby gorszych nawyków się pozbyć, ale nikt nie mówił, że będzie łatwo.

hikikomori - nie ufam ludziom to wszystko na pozór

29.10.2019, 07:01 Odpowiedzi: 10
Goooościuuuu, czemu to jest takie krótkie? Normalnie, aż się trochę wkurwiłem, bo dopiero co się rozkręcało... i koniec.
Proszę tak nie robić następnym razem i zrobić dłuższe! Dziękuję. 5

Bymek x Ruski - Marki

29.10.2019, 06:55 Odpowiedzi: 17
Fajnie składasz Bymek, ciekawe linie i luzik. Ruski bez przesadnego (dla mnie oczywiście, gust jak dupa, wiadomo) at brzmisz dużo lepiej, a jak wjechałeś ze swoją zwrotą (Bymek Bymek, Bymek...) to idk why, ale się uśmiechnąłem Big Grin Ciekawe duo to być może, chciałbym usłyszeć więcej.

PS To w końcu ile pali?

2dk - Przez Plastik ft. Emikae, Bymek (prod. 2dk)

28.10.2019, 15:17 Odpowiedzi: 20
Wooo.... się wieziecie panowie. Lirycznie mocno, beat mocny, całość mocna i zapętlam. Podsumuję to słowami Milewicza: "To mi się podoba! O to chodzi". Propsuję.