Avatar

mik

Weteran

(ukryte)
325 0
13.11.2018
ukryto

Informacje

Grupa użytkownika: Weteran
Dołączył: 13.11.2018
Spędzony czas online: (ukryte)
Poleconych użytkowników: 3
E-mail: Wyślij e-mail do użytkownika mik

Znajomi

Gablota nagród - mik

Ten użytkownik aktualnie nie posiada żadnych nagród.

Aktywność użytkownika

Sprzedaż i produkcja bitów na zamowienie

10 godzin(y) temu Odpowiedzi: 9
Lata w produkcji 3, 47 bitów. No dorobek iście legendarny pod względem cyfr.
Popieram ziomali, i tez mnie ciekawi ile zgarniasz do kiermany.

Morgan - Ułomny Perfekcjoinsta EP

15.11.2019, 16:41 Odpowiedzi: 3
Ja posłuchałem póki co raz w drodze do pracy (10 minut), i wracając z pracy (18 minut - pierdolona godzina 16:00 i jebane korki, chuj wam w dupę auta #mcqueen #blitz) i moje pierwsze odczucia są takie jak zakładałem: przyjemnie się tego słucha, fajne zagrania z rymami wielo, i z followupami (być może, niektóre ogarniam tylko ja, ponieważ @Morgan w chuj daje nawiązań do rzeczy, które do siebie prywatnie piszemy, i jebie to, czy ktoś z was to wyłapie, chodzi o mnie tylko #chuj_warty_jest_ten_człowiek). Posprawdzam to jeszcze kilka razy pod względem treściowym, ale Blizny bliźnich dla mnie kozak numer, bo czuć z niego riltok.
Wstępnie propsy za ogół, ale są też elementy, które są kurewsko niefajne. Jak zakończenia w niektórych numerach, gdzie się wypierdalasz z bitu gorzej niż @Billy Dallas za czasów rapospermy. Czasami gdzieś tam też gubisz tempo i się zastanawiam, czy ty kurwa tego nie ogarnąłeś serio? Czy po prostu jesteś leniwą szmatą i powiedziałeś 'dobra chuj, zostawiam'.
Jak odsłucham jeszcze kilkukrotnie i będę mieć jakieś uwagi to ci napisze priv, albo i tutaj, żeby ludzie widzieli, że kolesiostwo, to też wytykanie błędów.

Kawałek tygodnia #28

15.11.2019, 16:35 Odpowiedzi: 36
#offtopic

im więcej postów w temacie, tym więcej głosów ma morgan.
to nie są multikonta.

Ps. (@ sally kiedyś na jakimś forumku korzystałem z fajnej opcji, która polegała na wygaszaniu postu po jakimś czasie, który się samemu ustalało. To był taki chwilowy spam, który sam się usuwał po powiedzmy dniu lub dwóch. Spotka nas coś podobnego na tym forumku?).

Bedboiz - P.A.W.G.

15.11.2019, 16:32 Odpowiedzi: 9
Powiem tak: nie XD
Ruski wiadomik, umie w rapy, bo napierdala ciągle, ale pozostali dwaj... Kurwa, przecież oni sami to słyszą przed publikacją, to dlaczego pozwalają na wypuszczenie tego na światło dzienne?
Tak można pomyśleć, jeśli nigdy się nie zrobiło KUTNO EPE. Zabawa najważniejsza, bo dzięki niej, my sami czujemy się usatysfakcjonowani, niezależnie co pierdoli reszta, aczkolwiek warto wnioskować na takim pierdoleniu reszty.

Pondro @ Ruski zesramy się wierzę

Kawałek tygodnia #28

14.11.2019, 21:03 Odpowiedzi: 36
(14.11.2019, 21:01)sally napisał(a): Ja pierdole xddd

GOD of the FORUM.
Kurtyna.

Sygnatura użytkownika mik

@Morgan
@Bymek
@ Ruski
@Billy Dallas 
moje ziomy