Avatar

RapszuTRB

Bywalec

20.06.2020, 18:45
88 16
09.06.2019
ukryto (24 lat)

Informacje

Media społecznościowe
Grupa użytkownika: Bywalec
Dołączył: 09.06.2019
Spędzony czas online: 2 dni, 11 Godzin, 24 Minut
Poleconych użytkowników: 0
Strona domowa: http://www.youtube.com/channel/UCnKDdBhGERAUjr_UJg3Xj6Q

Znajomi

Brak

Gablota nagród - RapszuTRB

Ten użytkownik aktualnie nie posiada żadnych nagród.

Aktywność użytkownika

Rapszu - Everything Remains Raw

16.06.2020, 00:17 Odpowiedzi: 0
Dziki Spontan. Jeśli nie jesteś fanem Busta Rhymes'a z '96 to nie musisz słuchać.1x1x1x1 PUNCHWAR

11.06.2020, 23:02 Odpowiedzi: 18
Jak coś zszyć to zawsze głową wielki baron pseudo paździerz
co tu kryć pod twoim logo nie wypuściłbym podpasek
wielki mistrz zgniatacz czaszek podpalam ci strych ślij dyplomate
ściero milcz gdy ostrze szable krwawe gody ci dostarczę
żaden z ciebie wilczy wódź nawet nie poszedłbyś za bratem
szkaradny bubel na mój gust jak Ilyn Payne zetne ci tate
chuśnij na sznurze gdzie twój mur tak jak Drake wciskasz bajke
nawiedzam rubież jak One Man Crew twój dzień zaczęty falstartem

temat: Podpałka do grilla przed popołudniowym reżimem

Bizzy Bone - Alpha Mentality

11.06.2020, 14:04 Odpowiedzi: 0

Rapszu - Jeszcze nie wiadomo

05.06.2020, 17:23 Odpowiedzi: 1
Mała rozgrzeweczka, jako, że spontanik dopiero za jakiś czas, a się nie udzielam, takie coś nabazgroliłem szybką ręką. Mała próbka.
Od razu przewijam, że skoro masz ochote napisać coś kretyńskiego, to szoruj pokład, ja poznam z czyją opinią warto się liczyć. 
Nie podlega niekostruktywnej krytyce.

Caps-lock ku własnemu rozeznaniu.


Kram okropnie ktoś nabroił, BYĆ tak MOŻE że robię go JA, jeszcze mi nie braknie powietrza, TAK jak zobowiązał mnie PAKT, ja się stąd nie wykruszam a na pewno też tu NIE PRZERYWAM.

w mym obozie wprowadzony DRYL, a w KOTLE słowa MIESZAM, Racja trwa po mej stronie A WRAZ CAŁA TA przyjemność że GRAM, dezerterzy czują w gębie skutek EWIDENTNY NIESMAK.

Klasykom hołduję, w zmącaniu MYŚLI DOBIE, w tym temacie to FAKT że zbyt powszednio i sporo tu panoszy się CHŁAM, z własną wolą dam opór WLEWAM do wiersza i jest TAK JAK BYĆ MA.

Z tyłu na pacę stos rośnie w moc sam, litery I RYM DOBIERAM, przeliczam jak BANK, na moim pokładzie CZAS GNAĆ, pnie wzwyż MASZT, sam Bossem, sternikiem i płynę SKRAŚĆ TAMTYM GRAAL.

W każdym momencie hula z tych ścian dobry rap, PRYM WIODĘ WRAZ z nim aż nie dziwi że nawet nie słyszę wściekłych FAL, wszystko MAM sterylnie bo w mojej załodze nie ma ZDRAJCY NI ŁBA.

Rapshilleiro - Oryginał

05.06.2020, 16:55 Odpowiedzi: 6
@ sally W żadnym stopniu nie liczę tutaj na promocję, kiedy zechcę, to posłucham sobię co któryś człowień zmajstrował, bo po to, jak myślę, jest to forum, by się dzielić, a nie krytykować i wystawiać zjebane i subiektywne opinie. Sprawdzasz, bo taki twój kaprys, nie dlatego, że ktoś cię sprawdził. Może dawniej, odwrotnie niż teraz, rap potrafił ludzi jednoczyć, ja jestem zdania, że wszystko przekształcił internet. Pozdrawiam zdrowo i pozytywnie myślące mordeczki, strzała.

Apropo kawałka powyżej, nie będę niczego udawał, biorę na klatę, że jakość jest ledwo słuchalna dla niewprawionego w to ucha. Czas zakończyć etap amatorki i trochę też mniej w tym zabawy, a więcej powagi i zaangażowania, że już o szacunku do zwykłego słuchacza nie wspomnę. Yo.

Ave PDG,
TRB na zawsze,
buck buck buck!

E.: Jak dla mnie, to najważniejszym jest to, że ktoś umie złożyć niezły tekst i wczuć się w takt lecąc. Na rymy czasownikowe po pewnym czasie nawet się nie zwraca uwagi, to nie żadne bluźnierstwo, prostota również ma są wartość. No i fakt faktem, zdecydowanie zbyt dużo improwizacji przy nagrywaniu, akurat w tym temacie mam mniejsze doświadczenie, a montaż sklejam sam i to zresztą koszmarnie kulawo. Póki co jednak, nie zabieram się za poważniejszy projekt, więc też nie widzę nic złego w tym, by w ramach szlifu nad fachem, a nawet zabawy, nagrać prostego spontana z niedociągnięciem. Z Bogiem.

Sygnatura użytkownika RapszuTRB

[Obrazek: 93a459289756b.png]