Avatar

ZhangZhang

Weteran

15.11.2019, 12:14
351 21
18.11.2018
Nie określono

Informacje

Grupa użytkownika: Weteran
Dołączył: 18.11.2018
Spędzony czas online: 2 Tygodni, 8 Godzin
Poleconych użytkowników: 1
E-mail: Wyślij e-mail do użytkownika ZhangZhang
Miejscowość: Kosmos Regis III
O mnie: Kocham japońskie animacje, szybkie żarcie i wolne życie :P

Znajomi

Brak

Gablota nagród - ZhangZhang

Ten użytkownik aktualnie nie posiada żadnych nagród.

Aktywność użytkownika

Kawałek tygodnia #28

15.11.2019, 11:03 Odpowiedzi: 36
Morgan chodziło mi o kamienie nerkowe - bk przecież o nich wspomniałeś - gdzie jednak elementy pochodzące pod spiewanie miały miejsce. Ta też jestem za zakończeniem tej nieprowadzącej do nikąd wymiany zdań.


Na talentach jest parę nosowych momentów - ale to pewnie też nie ma nic wspolnego z poprawną emisją głosu. Kwadratura w pierwszej połowie tracka, w drugiej ciekawiej za to więcej off beatow. Tak, żeby nie było, że przypierdalam się do niczego.

Kawałek tygodnia #28

15.11.2019, 09:28 Odpowiedzi: 36
Morgan co do Emisji, nie wystarczy śpiewać z przepony, żeby była dobra xd, wiesz ile elementów wchodzi na poprawną emisję? Maska, podparcie, luz, odpowiednia postawa itp. Co do Bymka i jego wielowymiarowych linijek już o tym z nim kiedyś pisałem. Chociaż Bymek to raczej topka mc jeżeli chodzi o to forum i pewnie sam oddam na niego głos, zobaczymy.

Kawałek tygodnia #28

15.11.2019, 00:23 Odpowiedzi: 36
To nie żaden atak. Miałem wątpliwości, opisałem co według mnie jest nie tak, następnie napisałem, że być może to mi się tylko coś ubzdurało, jednak Morgan tutaj mi wszystko ładnie wyjaśnił i tyle.
Po prostu nie uwzględniłem tego, że ktoś może kierować się zupełnie innymi kryteriami przy wyborze - tak wiem to dość śmieszne, jednak w chuj istotne - numery które w moim mniemaniu są kiepskie dla innych mogą być mega dobre bo np cenią sobie wielokrotne i np dobry mix, mi np z kolei u Morgana cały czas coś nie pasuję z emisją głosu i przez to w wokalu braknie mięsa, wyrazistości - hmmm emikae m w sumie to kiedyś u niego napisał i się zgadzam z tym w 100%. Generalnie jest progres, mimo wszystko jak dla mnie są tutaj lepsze kawałki, rozumiem, że ktoś może mieć inne zdanie. Tyle lepiej sobie wyjaśnić pewne rzeczy i wiedzieć jak sytuacja ma się naprawdę.

Kawałek tygodnia #28

14.11.2019, 19:43 Odpowiedzi: 36
Bąbel właśnie według mnie najlepiej poleciał, (nie wiem gdzie tam monotonia bo flow zmienia bardzo często w tym numerku) oddałem na niego swój głos, warto też wspomnieć o Galli i Szulku bo naprawdę kawałek dobrej roboty zrobili.

Co do komentarza Mika to jest to przez co nie chcę brać udziału w tym konkursie jako osoba na którą można głosować, przyglądałem się od większego czasu jak działa to głosowanie i trochę zalatuje tutaj faworyzowaniem kumpli i osób "znaczących coś więcej" na forum, przecież to jest kawałek tygodnia a nie głosowanie na numer najlepszego kumpla w cyberprzestrzeni - przynajmniej nazwa na to wskazuje. Oczywiście może to mi się coś tylko ubzdurało i nikt nikogo nie faworyzuje ze względu na to, że to jego ziomek, że ma numer z tym gościem, że za nim przepada bo piszą sobie miłe komentarze nawzajem. Nawołuję tym samym wszystkich którzy zamierzają oddać głos do sprawdzenia wszystkich kawałków i szczerego wyboru numeru, bez kalkulacji czy kolega się nie obrazi jak oddam głos na kogoś innego - te obrażanie się to ironicznie napisałem.

Zhang Ra-Mil - Snake

14.11.2019, 11:52 Odpowiedzi: 17
(14.11.2019, 02:04)AdisAXLV napisał(a): To ”jo” jest denerwujące na maksa xD A szkoda, bo numer jest naprawdę fajny. Ten flanger w tle mi nie siedzi jakoś, ale całokształt jest spoko - dobra nawijka, dobry miks Wink

Rozumiem, że to "jo" może być denerwujące, mi osobiście siedzi i "jo", "ej" i "o" po każdym wersie, gusta i guściki.

Sygnatura użytkownika ZhangZhang

Mangozjeb