AdiSuN - Nuda

AdiSuN

161
#1
Taki mały storytelling, kolejny utwór z mojej solowej EPKi. Wink 

Odpowiedz
#2
Głos bardzo fajny i dobrze użyty, ale niekiedy słychać, że masz "kija w dupie". Wyjmij i trochę zluzuj. Za mało to płynie. Tekstowo jak dla mnie nie najgorzej. Masz bardzo dobry głos i taki "wciągający" jak go jeszcze bardziej opanujesz to może być konkret!
Odpowiedz
#3
(10.09.2019, 23:12)NoComment napisał(a): Głos bardzo fajny i dobrze użyty, ale niekiedy słychać, że masz "kija w dupie". Wyjmij i trochę zluzuj. Za mało to płynie. Tekstowo jak dla mnie nie najgorzej. Masz bardzo dobry głos i taki "wciągający" jak go jeszcze bardziej opanujesz to może być konkret!

Dzięki za opinię. Bardzo rzadko ktoś powiedzmy chwali barwę mojego głosu, więc tym bardziej dzięki.
Co do "kija", to zgadzam się, czuję się jakoś zblokowany ostatnimi czasy, nie wiedzieć dlaczego i nie potrafię przełożyć charyzmy na swój wokal i zwrotki i wykrzesać tego co najlepsze. Mam nadzieję, że z czasem będzie szlifowane. Dzięki jeszcze raz i piona!
Odpowiedz
#4
Lirycznie bardzo fajnie, flow mogło by sobie lepiej płynąć, ale nie jest źle. Może to kwestia gustu idk
Fire Skrrt
Odpowiedz
#5
podoba mi się, filmik tez fajny, aczkolwiek wydaje mi się że czasem wychodzisz lekko z bitu, gdyby nie to to jest ideolo
Odpowiedz
#6
(11.09.2019, 08:28)sally napisał(a): Lirycznie bardzo fajnie, flow mogło by sobie lepiej płynąć, ale nie jest źle. Może to kwestia gustu idk

Dzięki, też uważam, że płynność mogłaby być trochę bardziej "dosadna", jednak liryka w tym numerze była tutaj na pierwszym miejscu, mam nadzieję, że w miarę oddałem.

(11.09.2019, 13:20)bumbuni napisał(a): podoba mi się, filmik tez fajny, aczkolwiek wydaje mi się że czasem wychodzisz lekko z bitu, gdyby nie to to jest ideolo

W sumie słuchając nie odniosłem takiego wrażenia, ale może momentami wkradło się jakieś zaburzenie rytmiki, przez co można odnieść takie wrażenie. 
Dzięki za opinię, piona!
Odpowiedz
Podobne wątki
Użytkownicy przeglądający ten wątek: