Muzyka - sprawdź na Ceneo.pl

Aplikacja

CeJot

630
#1
Jestem nowy forum na pierwsze chwile użytkowania wydaje sie mieć ogromny potencjał i przyjemnie się z niego korzysta, jednak jest pare rzeczy które denerwują, przynajmniej mnie korzystającego z telefonu. 
1. Za dużo niepotrzebnego tekstu. Żeby dostać sie do jakiegoś działu który mnie aktualnie interesuje muszę przewinąć całą stronę żeby go znaleść można by skróty do działów umieścić na górze w menu żeby sprawnie przemieszczać sie ze strony na stronę, do tego przy przeglądaniu postów trzeba dużo machać palcem bo pod każdą odpowiedzią jest szczegółowa tabela informacyjna o danym użytkowniku. To nie musi zajmować całego ekranu, można by to umieścić np. Z lewej strony posta jak na bardziej rozwiniętych forach nie koniecznie z wiązanych z rapem. Polecam odwiedzić kilka for (polecam mpcforum (to nie reklama bo to forum o grach) gdzie wszystko jest ładnie rozplanowane i spróbować wykorzystac pare rozwiazan
Druga sprawa to odrazu przyszło mi do głowy że coś takiego w przyszłości oczywiście, było by mega opcją w formie aplikacji na tel, taka rapowa wersja „Joyride”
Pozdro i życzę powodzenia w rozwijaniu forum bo robicie dobrą robote!
Odpowiedz
#2
Bardzo trafne sugestie. Jutro na spokojnie postaram się to przemyśleć. Co do aplikacji to są spore koszta, a to forum jest non-profit, więc nie ma opcji na natywną aplikację. Mamy w planach zrobić pseudo natywną aplikację, że będziesz mógł sobie dodać stronę na pulpit i będzie działać trochę lepiej niż zwykła strona.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: