Muzyka - sprawdź na Ceneo.pl

DIVIX $ - BANGLADEX MIXTAPE

Ruski

508
#1
Prezentujemy wam kolejny projekt nad którym sprawujemy patronat!

Tym razem - Bangladex Mixtape od @ DaveSwagger


"Bangladex Mixtape to kolejny już projekt spod ręki niejakiego Divixa $, znanego forumowiczom jako DaveSwagger. 

Melodyczne refreny, przemyślane zwrotki i charakterystyczny wokal Divixa sprawią, że nie będziecie mogli się oderwać. Na albumie udzielili się : Sally, Ruski, Kendzi, Jankiel.

Jeśli nie wiesz dlaczego miałbyś posłuchać tego albumu, to masz na nim aż trzynaście powodów dla których warto się wysilić!"
Zapraszamy do odsłuchu i opinii.
kiedyś to było
Odpowiedz
#2
słuchałem większości, fajnie to płynie, super podspiewujesz sobie na tych bitach, szanuje, nagramy cos wierze
CIERPIENIA MŁODEGO RAPERA out now!
Odpowiedz
#3
Specyficzne miasto to chyba mój ulubiony traczek z tego projektu. Divix możesz wybierać najlepszy kawałek z mixtapu i spróbować go wysłać na jakiś większy host kanał Smile
Mangozjeb
Odpowiedz
#4
Jest to mój najbardziej jak dotąd dopracowany projekt , zarówno pod względem miksu , jak i liryki Smile
Prace nad nim trwały jakiś rok (za długo jak dla mnie), jednak jestem zadowolony z efektu końcowego Smile
Wydaje mi się,że dojrzałem artystycznie Smile wbijając na "zielone forum" byłem typowym słejgerem bez pokory Smile dziś jest inaczej.
Jest to mój piąty długogrający projekt, zarazem najbardziej wartościowy.
Jeszcze w tym miesiącu postaram się ogarnąć fizyki, będą oczywiście dostępne za free - ewentualne koszta to wysyłka - to taka informacja dla chętnych.

Dziękuję @ Ruski @GrimRec @ sally za wzięcie udziału w projekcie i zaangażowanie Smile

W przyszłych produkcjach planuję więcej gości i postawię na jeszcze wyższą jakość. Kończę też z "pożyczaniem" bitów z youtube, przyszłe projekty będą oparte wyłącznie na moich autorskich podkładach. Pozdrawiam !
Odpowiedz
#5
Masz szansę, fajnie to brzmi i może polecieć dalej
[Obrazek: comment_eHOTvR5UBVnzXwOuAKxZaSNIRIcdBBGb...WtRhAwe478]
Odpowiedz
#6
Zamawiam fizyka i deklaruje otwartość na współpracę. Ciekawi mnie jak to poleci z płytki, reasumując już jest kozak, a własne produkcje uuu będzie się działo man Wow
Odpowiedz
#7
Wiadomo, dobrze się mówi o plusach, wiesz, że już cię propsowałem za składanie linii, za melodyjność, generalnie miks i brzmienie, ale lekko projekt jest monotonny po czasie. Na kolejnym pokombinowałbym zdecydowanie więcej, wręcz zaryzykował, eksperymentował, bo warsztat i potencjał do tego masz. Ale tak to wiadomo, że jednak widać, że to jest robione dłuższy czas i serducho włożone konkret. Pozdro!
Robię miksy, napisz do mnie PW!

Facebook FACEBOOK

GREAT Rec.
Odpowiedz
#8
@ DaveSwagger To ja poproszę tego fizyka jak by co no i również zgłaszam się na kolejny projekt Big Grin
Odpowiedz
#9
(09.12.2019, 23:51)Morgan napisał(a): Wiadomo, dobrze się mówi o plusach, wiesz, że już cię propsowałem za składanie linii, za melodyjność, generalnie miks i brzmienie, ale lekko projekt jest monotonny po czasie. Na kolejnym pokombinowałbym zdecydowanie więcej, wręcz zaryzykował, eksperymentował, bo warsztat i potencjał do tego masz. Ale tak to wiadomo, że jednak widać, że to jest robione dłuższy czas i serducho włożone konkret. Pozdro!

Zdaję sobie z tego sprawę , bity są zamulające i kawałki mają podobny do siebie klimat Smile wpadłem w te trapy mocno i stąd efekt Big Grin napewno pokombinuję next time Smile
Odpowiedz
#10
Sprawdziłem całość i bardzo przyjemnie się tego słucha ? Dzięki za współpracę, fajnie, że też mogłem się udzielić i na pewno coś jeszcze razem skleimy, 5!
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: