Muzyka - sprawdź na Ceneo.pl

RY23 - Lil Szu & Pogadanka o newschoolu

sally

409
#1
Exclamation 
Piękny przykład dinozaura, który ciśnie po newschoolu wrzucając wszystkich raperów do jednego wora, przy okazji robiąc to w taki sam tandetny sposób, o którym nawija.
Delikwent myśli, że jest kotem, nawija by młodsze pokolenie pracowało nad sobą, a sam poskładał cały numer na częstochowskich rymach będąc w rapie ze 20 lat.
Ktoś mógłby się dojebać, że to specjalnie tak zrobił by pokazać jak newschool jest chujowy. O nie nie, RY23 wszystkie numery tak składa od lat. Jest po prostu chujowy.
Ja rozumiem być wkurwionym na młodsze pokolenie, bo wielu młodych raperów to przykład z tegoż utworu, ale jest to po prostu wrzucanie wszystkich do jednego wora bo na przykład ma newschoolowe bity i autotune'a. Jest wielu zajebistych raperów z młodszego pokolenia, którzy składają lepsze wersy niż większość tak zwanych dinozaurów. 


Co sądzicie tak ogólnie o tym temacie i samym "Lil Szu"? 
Ja wiem, że na forum jest wielu tak samo zjebanych ludzi jak RY, ale zachęcam do inteligentnej dyskusji Tongue 
Odpowiedz
#2
No debil no co powiedzieć. Nic nie ma do zaoferowania tą nawijką. Rymy lepsze Magik składał na Kinematografice 20 lat temu. Podsumowująć: xD.
CIERPIENIA MŁODEGO RAPERA out now!
Odpowiedz
#3
Idealny przykład typa.któremu ktoś powinien powiedzieć "meeeeh ok boomer" xD Ramoną się jarałem jak byłem w 1 klasie gimnazjum, nie wiedziałem co to podwójne i słuchałem dioxa, sokoła itp xD
"Tym nowym kotom sprzedałbym buty jak Deichmann"
Odpowiedz
#4
dopiero to zobaczyłem, wieje szmirą na kilometr. Dramat
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
Podobne wątki