Muzyka - sprawdź na Ceneo.pl

ToNieLabel

JaJestemKamil

712
#1
Cześć, dzień dobry, dobry wieczór. Proponuję założenie kanału a w sumie już go założyłem. Gdzie każda chętna osoba, która chodż od podstaw ogarnia nagrywanie i jego kawałek jakoś brzmi(chodzi o to żeby to nie był pierwszy numer czy jakość toster) , ma chęć albo nie ma gdzie wrzucać swoich kawałków do wrzucanie go na nasz wspólny kanał. Osoby które się na tym forum udzielają i są dość zaufanymi osobami będą mogli mieć do tego kanału dostęp. Kto wie może by się to rozwinęło ? Oczywiście to jest tylko propozycja więc nie hejtujcie czy coś, ale jak dla mnie ten pomysł nie jest zły. Zawsze mogę cały dostęp oddać adminowi forum. 

nazwa kanału proponuję : ToNieLabel (nazwa taka a nie inna poniewaz podoba mi sie w niej gra slow. "Tonie Label" , "To nie Label"

link do kanału: https://www.youtube.com/channel/UCIU0F93...subscriber (na tygodniu ogarnę grafikę)

Piszcie co o tym sądzicię.
#2
Oczywiście, że dobry. Uważaj tylko komu ufasz, ja się na tym przejechałem Wink
Zbierz paru fajnych raperów, głównie ambitnych, żeby się nie skończyło na paru kawałkach, i działaj.
Będę chętnie obserwował rozwój twojego kanału. Ja niestety rozwijam swój, więc nie dołączę Wink
Ale jestem chętny na współpracę i featy Wink powodzenia!

https://www.youtube.com/c/theyoungscream
Małomiasteczkowy amator z zajawką na rap.
Nowy numer: https://youtu.be/moGPy1GZ5t4
#3
Nje, kawałki powinny być wrzucane na kanał E-Raper tak jak byłło to z kanałem Raposfery.
[Obrazek: linia-ruchomy-obrazek-0169.gif]


#4
Nie znalazłem żadnego wątku związanego z ruszeniem takiego kanału więc najnormalniej w świecie nie wiedziałem o takiej możliwości. Sam przychylam się ku temu aby wrzucać tam swoje kawałki(jeśli będzie taka możliwość)  i jest to lepszym rozwiązaniem ponieważ będzie promowane i prowadzone przez forum. Ale dopóki taki kanal nie wystartuję sam będę wrzucał na ToNieLabel swoje kawałki. Jeśli jest ktoś kto chce wrzucić na ten kanał swoją twórczość ponieważ nie ma gdzie wrzucić, nie chce trzymać tak długo na dysku  lub uważa że jest za słabe na E-raper to zapraszam na Pw. (oczywiście mogą też bym same bity, ten kanał to nie żaden Label, to tylko rozwiązanie aby gdzieś umieszczać swoją twórczość). Oczywiście można wrzucać na własny kanał gdzie nie ma subskrypcji ale trzeba uwzględnić to że ktoś sprawdzając czyis numer (np znajomy) może również sprawdzić i wasz. Jeszcze raz w razie W zapraszam na PW.
#5
Jak dla mnie lepiej zostać przy stworzeniu kanału e-raper i tam wrzucać wybrane kawałki z forum
ZAPRASZAM DO SIEBIE:

https://youtube.com/c/Fausthh
#6
ZAŁOŻENIE ZMIENIONE, KANAŁ ZOSTAJE PRYWATNY. PROSZE ADMINA O ZAMNKIECIE WĄTKU.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: