Muzyka - sprawdź na Ceneo.pl

TYLKO NIE MÓW NIKOMU

sally

849
#1
Video 
Co sądzicie na temat? Ah szkoda, że nie ma tu teraz lil crossów :s 
Odpowiedz
#2
Dla mnie propsy, mówię to jako katol
Robię miksy, napisz do mnie PW!

Facebook FACEBOOK

YouTube YOUTUBE

GR347 Rec.
Odpowiedz
#3
Oglądałem wczoraj przed snem.
Dobrze, że ktoś porusza te tematy, które są zamiatane pod dywan.
Co tu dużo mówić, klerycy pedofile czuja się bezkarni, za pedofilie są przerzucani do innych parafii i jeszcze te szydercze uśmieszki.
Niestety, mafie pedofilskie w kościele katolickim, zaczęły swoje harce dzięki Janowi Pawłowi II.
Nie mówię, że nasz papież był pedofilem, nie, nie.
Ale skutecznie po cichu przyzwalał na takie zwyrodnienie, doskonale wiedział o tym procederze i póki żył, to mafie pedofilskie w KK, (a odbywało się to w każdym zakątku świata, Wenezuela, Haiti, USA, Niemcy, Filipiny, Afryka, no wszędzie) miały ochronkę i sprawy nie wychodziły na światło dziennie.
A w procederze tym udział brali nawet klerycy o godności kardynalskiej, nawet Bergoglio, ówczesny Papa Franciszek.
Dopiero za sprawą Benedykta XVI, sprawy o tym charakterze zaczęły wychodzić na światło dzienne i dopiero teraz widzimy, po latach, widać, że skala tego procederu była ogromna.
Benedykt usiłował walczyć ze "schizmą" w kościele, niestety pojedynek przegrał, został zmuszony do abdykacji pod groźbą śmierci.
Na jego następce wybrano wspomnianego już wyżej Bergoglio, czyli osobę ujebaną w błocie tym zwyrodnieniem, do tego pedofil, pedał, lewak.
Ale proceder już wyszedł na jaw i mimo, iż próbuje się w ówczesnych czasach z powrotem usilnie zamiatać pod dywan, marginalizując problem, tak jak za JPII, to na szczęście są ludzie tacy jak Pan Siekielski, którzy walczą o sprawiedliwość. Tylko, żeby nie odbyło się to na zdrowiu lub życiu redaktora Siekielskiego lub jego najbliższej rodziny, a wiemy, że w Polsce seryjny samobójca ma się dobrze.
Świetny materiał, ogromne brawa za odwagę dla grubasa.
Beztalencie pis Joł
Odpowiedz
#4
Znieść celibat i po problemie, ogółem celibat to strasznie przedawnione "prawo" XD
[Obrazek: linia-ruchomy-obrazek-0169.gif]


Odpowiedz
#5
A co ty tak serio myślisz, że status papieża daje od razu 100% all damage reduction czy co? XD

Czy ten papież to dostaje drzewko skilli z sekcji divine spells i od razu może walczyć z całym złem na świecie? Jakbyś ruszył lekko głową, to szybciej nasz obecny papież musiałby abdykować albo zginałby w samolocie pierwszym lepszym niż Siekielski po jakimś filmie. Wiadomo, że można równo jechać po każdym, ale piszesz tak, jakbyś znał całą prawdę z Watykanu. Czysto po ludzku - ta twoja mafia>papież, więc takie obrzucanko błotem to tak nieładnie, ale wiadomo, że twój mózg gna za tłumem, a nie za obiektywizmem.

Niech się dzieją takie rzeczy. Jestem za oddzieleniem KK od Państwa (pieniężnie, nie prawnie!), ale nie jedźmy od razu po tych, którzy całe życie w jakiś sposób się starali walczyć oraz czynić dobro, ale niestety pod wielce hejtowaną otoczką wiary. Oczywiście - to tylko moje zdanie, ponieważ ani ty, ani ja nie posiadamy faktów.

Odłóź internet, pomyśl więcej, obiektywizm też jest drogą.
Robię miksy, napisz do mnie PW!

Facebook FACEBOOK

YouTube YOUTUBE

GR347 Rec.
Odpowiedz
#6
Użyłeś jednego mądrego słowa.
"Obiektywizmem".
Dla ciebie obiektywizm, to opcja, przy której Ty zostajesz.
Nigdzie nikomu nie powiedziałem, że "znam całą prawdę Watykanu", że wszystko wiem najlepiej czy co ty tam jeszcze bełkoczesz.
Wkładasz mi do ust niewypowiedziane przeze Mnie słowa, wmawiasz mi, że mam na myśli coś czego nie mam.
Napisałem tylko, że za czasów JPII, pedofilia w kościele miała się w najlepsze i była zamiatana od dywan, o jakimś takim incydencie, gdzieś na świecie,
słyszało się raz do roku.
Dopiero po jego śmierci, a dzięki Benedyktowi XVI, zaczęło powoli, stopniowo, wychodzić na wierzch jaki to jest proceder i na jaką skale.
I to jest FAKT!
Bo tak było, a co? A nie?
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Przestań mi dopisywać przewinienia, których nigdy nie popełniłem i w ogóle jakim prawem piszesz, że
"mój mózg gna za tłumem" jak Mnie w ogóle nie znasz, nic o Mnie nie wiesz, hę?
Akurat przykro Mi, ale pod tym względem, uwierz, że nigdy nie gnałem za tłumem, pierdolę konwenanse i nie cierpie populistów.
Poza tym Patryczku, wszyscy tu na forum wiedzą, że gdy cokolwiek, pod jakimkolwiek tematem bym nie napisał, będziesz mi ciągle coś wytykał,
ciągle szukał czegoś żeby umniejszyć Mnie w oczach innych forumowiczów.
Jakoś mamy konwe na fejsbuku, nikt nikogo nie zaczepia, wszyscy ze sobą kulturalnie gadamy, jest miła i fajna atmosfera, nikt mi nic nie wytyka, nikt nie szuka zaczepek.
I jest spoko.
Więc zachowaj te swoje przytyki dla siebie.
I odpierdol się facet ode Mnie raz na zawsze, zostaw Mnie w spokoju, a jak chcesz coś jeszcze pobełkotać,
to w niedzielę będę w Warszawie na meczu Legia-Zagłębie Lubin.
Jestem kibicem Olimpii Elbląg, mamy zgodę z Legią Warszawa i akurat delegacja od nas się wybiera na te spotkanie, prawdopodobnie już w sobotę zawitamy.
Więc jeżeli masz mi coś do powiedzenia, możemy się spotkać i to wyjaśnić, dać sobie po mordzie jak faceci, a nie kurwa się mądrować po forach.
I ktoś tu pisał "odłóż internet" ?? xd
Hipokryta.
A jak jeszcze trochę poszczekać, to chłopaki z bojówki z Ursusa, Gomo, Buszu, Pietras, Malesa, Jokerka, Moryc, Rudy, Siedler, Mielniaki i reszta chłopaków, zapukają do Ciebie jeszcze dzisiaj, bo już Mnie wkurwiać zaczynasz i trzeba ci obić tą mordę.
Daj mi w spokoju przeglądać forum i wymieniać się opinią i poglądami z resztą użytkowników, znajdź sobie inny obiekt drwin, bo źle skończysz, nie mam 20stu lat, żeby jakiś kurwa gówniarz Mnie obrażał.
Zamknij w końcu ten swój wyszczekany ryj i odpierdol się ode Mnie raz na zawsze, a jak masz coś jeszcze do gadania, to możemy się spotkać sobota/niedziela, bo będę w stolicy, na ciebie leszczu starczy jeden łokieć.
Nawet Billy dał mi w spokoju przeglądać forumek, a ty dalej ujadasz.
Cwany to Ty Patryś tylko jesteś, ale przed monitorem.
@ sally Sorry za off top, ale mam tego dosyć powoli, jak coś to wpierdol mi karnego jakiegoś, czy coś.
Beztalencie pis Joł
Odpowiedz
#7
@Morgan Dzwoń po Starucha i całą żyletę albo Gomo, Buszu, Pietras, Malesa, Jokerka, Moryc, Rudy, Siedler, Mielniaki i reszta chłopaków, zapukają do Ciebie jeszcze dzisiaj i obiją ci mordę raz, a porządnie.
[Obrazek: linia-ruchomy-obrazek-0169.gif]


Odpowiedz
#8
Nie no spokojnie, dyskutujcie sobie Big Grin
Odpowiedz
#9
Aleś się spiął XD Pozwolisz, że pominę to w większej części i przejdę do merytoryki.

Dobrze wiesz, że nie masz racji. Mówisz o faktach to daj link do wiarygodnych źródeł.

Piszę, że twój mózg gna za tlumem, gdyż wygłaszasz takie same poglądy i piszesz te same zdania, które wędrują w meandrach internetu i są obecnie zdecydowaną większością, czyli wyżej wspomnianym tłumem.

Piszę, żebyś odłożył internet, gdyż nie posiadasz wiarygodnych informacji (linki chociaż daj albo artykuły).

Spiąłeś się o te wyżej wymienione zdania, które są w pełni uargumentowane i - sic! - nie są obrazą. Z kolei ty obraziłeś Papa Franciszka, bez jakichkolwiek argumentów. Czy ty Staszek jesteś aby na pewno normalny? (Słuszne zapytanie, gdyż po takich wypowiedziach są wątpliwości).
Robię miksy, napisz do mnie PW!

Facebook FACEBOOK

YouTube YOUTUBE

GR347 Rec.
Odpowiedz
#10
Powiedzmy, ze masz rację i odpierdol się ode Mnie!
Bez ignorów, bo korzystam z materiałów niektórych.
Szacun za wkład w rozwój, artykuły, filmiki, z których też korzystam, a i miksy, za całą resztę chuj ci w dupe.
Daj mi spokój.
Beztalencie pis Joł
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
Podobne wątki